Rezultati 1. odprtega državnega tekmovanja MZS 2015 – Murska Sobota
  1. mesto – Žana Jonozovič, Klub RAP Radeče
  2. mesto – Tina Kump, Mažoretni klub TAKT Novo mesto
  3. mesto – Teja Kranjc, Mažorete Sevnica
  4. mesto – Maja Klobučar, Mažoretni klub TAKT Novo mesto
  5. mesto – Ana Fink, Mažoretni klub TAKT Novo mesto
  6. mesto – Tajda Župevc, Mažorete Sevnica
  7. mesto – Nina Rugole Đogić, Klub RAP Radeče
  8. mesto- Ajda Mesojedec, Mažorete Sevnica
  9. mesto – Hana Vukalič, Mažorete Sevnica
  10. mesto – Lea Ramoveš, Klub RAP Radeče
  11. mesto – Tea Lekše, Mažoretni klub Baton Krško
  12. mesto – Gloria Makovec, Društvo mažoretk Bakovci
  1. mesto – Eva Nograšek, Klub RAP Radeče
  2. mesto – Zala Racman, Klub RAP Radeče
  3. mesto – Rebeka Jahn, Klub RAP Radeče
  4. mesto – Neli Bedene, Trebanjske mažorete
  5. mesto – Monika Seničar, Mažorete Sevnica
  6. mesto – Eva Železnik, Mažorete Sevnica
  7. mesto – Klavdija Drenik, Mažoretni Klub TAKT Novo mesto
  8. mesto – Patricija Deržič, Mažoretke Dobova
  9. mesto – Klavdija Božič, Mažoretni klub Baton Krško
  10. mesto – Melanie Tivadar, Društvo mažoretk Bakovci
  1. mesto – Sara Potisek, Klub RAP Radeče
  2. mesto – Tanja Zupan, Klub RAP Radeče
  3. mesto – Eva Senica, Mažorete Sevnica
  4. mesto – Eva Vovko, Mažoretni klub TAKT Novo mesto
  1. mesto – Ana Fink in Tina Kump, Mažoretni klub TAKT Novo mesto
  2. mesto – Ajda Mesojedec in Lea Zakšek, Mažorete Sevnica
  3. mesto – Anja Umek in Živa Papež, Trebanjske mažorete
  4. mesto – Kaja Mežan in Jerca Rakar, Trebanjske mažorete
  5. mesto – Hana Vukalič in Zala Elizabeta Ramovš, Mažorete Sevnica
  6. mesto – Zala Hudolin in Neža Zore, Klub RAP Radeče
  7. mesto – Anja Šeško in Lucija Skale, Klub RAP Radeče
  8. mesto – Klara Kreft in Melanie Vnuk, Društvo mažoretk Bakovci
  9. mesto – Pia Bagari in Tia Marin, Društvo mažoretk Bakovci
  1. mesto – Nuša Bedene in Ana Zarabec, Trebanjske mažorete
  2. mesto – Nika Bolte in Ajda Podlesnik, Klub RAP RAdeče
  3. mesto – Maruša Suhoveršnik in Lea Zdovc, Klub RAP RAdeče
  4. mesto – Zala Ribič in Vita Višček, Trebanjske mažorete
  5. mesto – Klavdija Drenik in Lavra Repar, Mažoretni klub TAKT Novo mesto
  6. mesto – Nuša Krajnc in Anja Popelar, Mažorete Sevnica
  7. mesto – Makovec Gloria in Melanie Tivadar, Društvo mažoretk Bakovci
  1. mesto – Patricija Koščak in Nina Marija Kumer, Mažoretni klub TAKT Novo mesto
  2. mesto – Lea Jurečič in Larisa Matijevič, Mažoretke Dobova
  3. mesto – Tjaša Habinc in Tjaša Jezernik, Mažorete Sevnica
  1. mesto – Trebanjske mažorete
  2. mesto – Mažorete Sevnica
  3. mesto – Mažorete Laško
  4. mesto – Klub RAP Radeče
  5. mesto – Mažoretni klub Baton Krško
  6. mesto – Mažoretni klub TAKT Novo mesto
  7. mesto – Društvo kamniških mažoretk Veronika
  1. mesto – Trebanjske mažorete
  2. mesto – Klub RAP Radeče
  3. mesto – Mažorete Laško
  4. mesto – Mažorete Sevnica
  5. mesto – Mažoretni klub TAKT Novo mesto
  1. mesto – Klub RAP Radeče
  2. mesto – Mažorete Laško
  3. mesto – Trebanjske mažorete
  4. mesto – Mažoretke Dobova
  1. mesto – Mažorete Sevnica
  2. mesto – Mažoretke Dobova
  3. mesto – Društvo mažoretk Bakovci
  4. mesto – Mažoretni klub TAKT Novo mesto